Masáže od nevidomých masérů ve Vašem sousedství

Pro Vás, kteří potřebujete kvalitní a příjemnou masáž v domácím prostředí, vzniklo ve Stodůlkách, Neustupného 1830/26, Praze 5 masérské Studio Beluška.

Nabízíme profesionální přístup a odbornou úroveň masérských služeb dle požadavků Ministerstva zdravotnictví ČR a souvisejících standardů pro práci ve zdravotnictví.

Provoz studia jsme slavnostně zahájili dne 9. 5. 2016.

Recepce:
tel: +420 776 440 884
email: studio@beluska.cz

Studio Beluška je otevřené pouze v době, kdy probíhají objednané masáže.

Ceník

30 min …….. 450 Kč

60 min …….. 900 Kč

O masáži

Co od masáže očekáváte – zmírnění bolestí zad a hlavy, uvolnění svalového a emočního napětí, a nebo celkovou relaxaci?

Pokud netrpíte chronickými bolestmi zad, a nebo jste se jich konečně zbavili, pak pro Vaše tělo bude masáž harmonizující, eliminuje nebo úplně odbourá psychické napětí a bezprostředně po masáži budete mít pocit lehkosti.

Při chronických bolestech zad především u nesportovců se sedavým zaměstnáním a jednostranným přetěžováním dolních a horních končetin doporučujeme masáž ideálně 1x-2x týdně po dobu 1 měsíce, a pak 1x měsíčně masáž doplněnou pravidelným cvičením. Jedna masáž Vás bolestí zad a šíje nezbaví. V takovém případě je třeba počítat s intenzivnější hloubkovou masáží, která vede k efektivnímu uvolnění svalů v hlubších vrstvách. Než se tělo zbaví svalového i emočního napětí, je masáž méně příjemnou záležitostí. Výsledky ovšem stojí za to a mohou být doslova zázračné.

Při masážích používáme české přírodní oleje Nobilis Tilia

Vonné látky obsažené v éterických olejích pronikají do těla přes dýchací cesty i pokožku, pozitivně ovlivňují psychiku, emoce a pomáhají s chronickými či akutními problémy. Kombinace vůní a dotyku při relaxační masáži dělá z aromaterapie nejen účinný, ale i příjemný doplněk klasických léčebných postupů. 
Ve studiu můžete zakoupit sortiment olejů a kosmetiky Nobilis Tilia se slevou 10%.

Ceník služeb

Recepce:

Pokud se Vám nepodaří nás telefonicky zastihnout, jakmile to bude možné, budeme Vás nazpět kontaktovat. Pro urychlení Vašeho požadavku lze zaslat SMS zprávu. Do e-mailu, prosíme, uvádějte i telefonický kontakt, na kterém Vás je v případě potřeby možné zastihnout.

Adresa:

Studio Beluška,
Neustupného 1830/26 (vstup z vnitřní strany panelového rondelu)
Praha 5 – Stodůlky, 155 00

Nabízíme tyto druhy masáží:

 • Klasická masáž
 • Relaxační masáž
 • Sportovní a regenerační masáž
 • Regenerační masáž – ulevující od stresu a napětí

Cena všech druhů masáží je jednotná:

30 minut 450,- Kč
60 minut 900,- Kč
Masáže mohou probíhat v těchto časech (uvádíme čas začátku první a poslední objednané masáže):

Den Provozní doba
Pondělí – Neděle 08:00 – 22.00 h
po předchozím objednání
Firemní zákazníci

Masérské služby si můžete objednat přímo do Vašeho zaměstnání. Pro firmy poskytneme individuální nabídku dle počtu klientů a dopravní dostupnosti.

Dárkové poukazy a Vouchery

Dárkové poukazy lze objednat telefonicky či e-mailem. Poukazy můžete uhradit předem formou bankovního převodu nebo v hotovosti při osobním převzetí ve studiu.

Zvýhodněný Voucher – 9 + 1 masáž ZDARMA.

Ceník je platný od 1. 2. 2024.
Platit lze pouze v hotovosti nebo po domluvě bankovním převodem.

Bankovní spojení: 2800472590 / 2010

QR platba voucher / masáže

Základní informace

 1. Masáž lze objednat telefonicky, formou SMS a e-mailem.
 2. Objednaný čas Vaší masáže je čas příchodu do studia, nikoliv začátek masáže. Proto, prosíme, přicházejte až v domluvené době nikoliv dříve.
 3. Masér by měl znát Váš zdravotní stav – alergie, zdravotní omezení, proběhlé operace, zda užíváte léky nebo jiné související komplikace, které mohou být částečnou nebo úplnou kontraindikací k provádění masáže. Na základě této konzultace masér zvolí vhodný styl prováděné masáže, techniku, rychlost a hloubku hmatů. Svou Anamnézu / Alergie / Kontraindikace konzultujete ideálně při objednávání své masáže.
 4. Před masáží je dobré být mírně najedený, ne však po hlavním jídle a také přiměřeně zavodněný. Pocit hladu a žízně před masáží není žádoucí.
 5. Studio je vybaveno vším potřebným pro Vaši masáž – přezuvky, ručníky, odličovací potřeby, jednorázové gumičky do vlasů a masérské potřeby, regulace teploty ve studiu. Pro Váš maximální komfort je u nás také možno využít sprchový kout.
 6. Po masáži vypijte bylinkový čaj nebo čistou vodu, aby Vaše ledviny lépe vyloučily toxiny z Vašeho těla.
 7. Ideálním zakončením masáže je klidový režim či spánek.